Czy to zima, czy to lato,
chcesz mieć humor? 
Jedź z "AGATĄ"!
   AKTUALNOŚCI      WYCIECZKI 2024      CZECHY

 

 

 

CZECHY: DOLNA MORAWA

„Sky Walk + Sky Bridge”

Zwiedzanie z przewodnikiem: SKY BRIDGE – most wiszący na wysokości około 700m nad Doliną Młyńskiego Potoku, „SKY WALK”, czyli spacer w chmurach, to wieża o wysokości 55 metrów która dzięki swojemu położeniu gwarantuje doskonałe widoki na cały Masyw Śnieżnika z malowniczą doliną rzeki Morawy. Na górę Slamnik wyjeżdżamy i zjeżdżamy wyciągiem. Koszt z biletami wstępu.

Termin: 05.10                Koszt: 435,-

STRAMBERK + MUZEUM TATRA

Zwiedzanie z przewodnikiem: Muzeum Tatry w Koprzywnicy. Przejazd do Stramberku – arboretrum wapienne, rynek. Dla chętnych przejście Koprzywnica – Biała Góra – Stramberk (około 2 godziny). Koszt z biletami wstępu.

Terminy: 16.06, 22.09                  Koszt: 180,-

 

OŁOMUNIEC + ZOO

Zwiedzanie z przewodnikiem: Ołomuniec – katedra, rynek, pałac arcybiskupa, arsenał, kaplica św. Sarkandra, Villa Primavera, dolny rynek, brama terezjańska, górny rynek (kolumna św. Trójcy, ratusz, fontanny). Zwiedzanie ZOO w Ołomuńcu. Koszt z biletami wstępu.

Termin: 24.08                    Koszt: 190,-

PÓŁNOCNE MORAWY

Zwiedzanie z przewodnikiem: Raduń – pałac, owczarnia. Opawa – zwiedzanie: konkatedra krzyżacka, górny rynek (ratusz, teatr śląski, „Słońce”), dolny rynek (Spion). Czas wolny. Kravaře – zwiedzanie pałacu Kravare (z zewnątrz). Wyjazd w drogę powrotną do domu. Koszt z biletami wstępu.

Termin: 31.08                           Koszt: 175,-

KROMERYŻ + WINNICA 

Zwiedzanie z przewodnikiem: Kromeryż – Kromeryskie Ogrody Kwiatowe, rynek, pałac arybiskupi, winnica arcybiskupia (degustacja). Wyjazd w drogę powrotną do domu. Koszt z biletami wstępu.

Terminy: 15.06, 21.09                   Koszt: 310,-MORAWSKO – ŚLĄSKIE BESKIDY

PRZEŁECZ PUSTEWNY

Wyjazd autokarem na Przełęcz Pustewny. Przejście z przewodnikiem trasą: Stezka Valaška - przejście na górę Radhost trasą: altanka widokowa Cyrylka, Radegast pod Radhostem – Radhost (kaplica św. Cyryla i Metodego) – chata na Radhoście. Wyjazd w drogę powrotną.

Termin: 17.08                   Koszt: 170,-