Czy to zima, czy to lato,
chcesz mieć humor? 
Jedź z "AGATĄ"!
   AKTUALNOŚCI      WYCIECZKI 2024      WYCIECZKI 1-DNIOWE 2024

 

WĘGIERSKA GÓRKA

„SŁODKI PRZYSTANEK” 1 DZIEŃ

Przyjazd do Węgierskiej Górki do OW „Azalia”. Kawa, ciasto. Przejazd do „Słodkiego Przystanku” – możliwość zaprojektowania i zrobienia własnej tabliczki czekolady. Obiad. Biesiada przy muzyce, wspólna zabawa. Kolacja grillowa.

Termin: 21.10                                                Koszt: 230,-

 

 

WĘGIERSKA GÓRKA – OW „AZALIA”

Przyjazd do Węgierskiej Górki do OW „Azalia”. Po przyjeździe kawa, ciasto. Czas wolny. Obiad. Biesiada przy muzyce, wspólna zabawa, pieczenie kiełbasy.

Terminy: 04.09                                                 Koszt: 180,-

WIELICZKA 1 DZIEŃ

Zwiedzanie z przewodnikiem Kopalni Soli w Wieliczce, Kaplica św. Kingi, podziemne jeziorko, Muzeum Żup Krakowskich a w nim: Kierat koronny, Róg bogactwa kopaczy, kolejka konna.

Bilet ulgowy przysługuje dzieciom i osobom powyżej 65 roku życia.


Termin: 17.08                            Koszt: 230,-/ ulgowy 210,-

 

WROCŁAW 1 DZIEŃ

Zwiedzanie z przewodnikiem: Stare Miasto, Panorama Racławicka, ZOO Afrykarium.

Termin: 10.08                             Koszt: 210,-/ ulgowy 200,-

KOPALNIA SOLI W BOCHNI 1 DZIEŃ

Zwiedzanie z przewodnikiem: Kopalnia soli w Bochni – zjazd windą górniczą, przejazd kolejką, podziemna przeprawa łodzią. Wyjazd w drogę powrotną.

Termin: 13.07                          Koszt: 210,-/ ulgowy 200,-

WĘGIERSKA GÓRKA – OW „AZALIA”

BROWAR „PINTA”

Zwiedzanie browaru „PINTA” w Wieprzu w Beskidach, w którym można zobaczyć jak warzy się piwo kraftowe w największym rzemieślniczym browarze, degustacje. Przyjazd do Węgierskiej Górki do OW „Azalia”. Po przyjeździe kawa, ciasto. Czas wolny. Obiad. Biesiada przy muzyce, wspólna zabawa, pieczenie kiełbasy.

Termin: 03.08                                                  Koszt: 200,-

 

OLZA – BIESIADA 1 DZIEŃ

Przyjazd do ośrodka „Olza” w Olzie. Poczęstunek (kawa, kołacz). Czas wolny, możliwość spaceru. Na terenie ośrodka znajduje się kąpielisko z plażą. Obiad, biesiada przy muzyce, wspólna zabawa. Pieczenie kiełbasy, krupniok.

Termin: 07.08                                                     Koszt: 160,-

 

 

 

SZLAKIEM ARCHITEKTURY SAKRALNEJ

Zwiedzanie z przewodnikiem: Bielsko-Biała Mikuszowice Krakowskie - kościół Św. Barbary (drewniany z XVII wieku), Szczyrk - Sanktuarium na Górce Matki Boskiej Królowej Polski, Kościół Św. Jakuba (drewniany z XVIII wieku), Żywiec – Konkatedra Narodzenia Najświętszej Marii Panny (możliwość wejścia na wieżę Konkatedry), Kościół Św. Krzyża. Czas wolny na rynku w Żywcu. Cięcina – Kościół Św. Katarzyny Aleksandryjskiej z XVI wieku.

Termin: 08.08                                            Koszt: 120,-


NYSA 1 DZIEŃ

Przyjazd do Nysy. Rejs statkiem po jeziorze Nyskim. Przejazd ciuchcią po Nysie z przewodnikiem. Obiad. Czas wolny. Głębowice – bazylika, sanktuarium św. Rity – patronki od trudnych spraw.

Termin: 10.07, 14.08                                     Koszt: 190,-

OPOLE 1 DZIEŃ

Zwiedzanie z przewodnikiem: Opole – Muzeum Piosenki Polskiej. Rejs statkiem po rzece Odra. Przejazd „Londyńczykiem” po Opolu. Spacer z przewodnikiem po starówce. Czas wolny.

Terminy: 04.07, 14.09                               Koszt: 180,-

MIĘDZYBRODZIE ŻYWIECKIE

1 DZIEŃ

Przyjazd do Międzybrodzia. Wyjazd i zjazd kolejką na Górę Żar z której można podziwiać panoramę Beskidu Żywieckiego. Czas wolny. Rejs statkiem po Jeziorze Żywieckim.

Terminy: 30.07                             Koszt: 190,-

 

MOSZNA - GŁOGÓWEK 1 DZIEŃ

Zamek w Mosznej – jeden z najpiękniejszych zamków w Polsce, który ma 99 wież i 365 komnat, otoczony jest parkie. Zwiedzanie Głogówka.

Termin: 31.08                                   Koszt: 130,- /

120,- ulgowy

 

 

OJCÓW 1 DZIEŃ

Zwiedzanie z przewodnikiem: Grota Łokietka, Brama Krakowska, zamek „Pieskowa Skała”, Muzeum Przyrodnicze w Ojcowie, film 3D.

Termin: 28.09                           Koszt: 155,-

 

 

WISŁA – CIUCHCIA 1 DZIEŃ

Około 3-godzinny przejazd ciuchcią, zwiedzanie: Wisła centrum, Dolina, Głębiec, Dolina Łabajów – skocznia, Przełęcz Kubalonka, Przełęcz Szarcula, zamek prezydenta RP (z zewnątrz), Dolina Czarnego – zapora, Dolina Malinki – skocznia Adama Małysza. Czas wolny.

Termin: 11.07                                         Koszt: 130,-