Czy to zima, czy to lato,
chcesz mieć humor? 
Jedź z "AGATĄ"!
   AKTUALNOŚCI      ANDRZEJKI 2024

 

ANDRZEJKI 2024

WĘGIERSKA GÓRKA - OW „AZALIA”

1 dzień: Zwiedzanie browaru „PINTA” w Wieprzu w Beskidach, w którym można zobaczyć jak warzy się piwo kraftowe w największym browarze rzemieślniczym z degustacją. Przejazd do OW „Azalia” w Węgierskiej Górce. Zakwaterowanie w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym telewizorem. Obiad. Czas wolny. Kolacja połączona z biesiadą góralską (muzyka na żywo – 3 godziny).

2 dzień: Śniadanie. Zwiedzanie z przewodnikiem: Milówka – malownicze miasteczko nad Sołą, muzeum „Stara Chałupa”. Kościół Wniebowstąpienia NMP, amfiteatr, rynek, deptak. Obiad, spacer po okolicy. Kolacja połączona z zabawą Andrzejkową, wspólna zabawa Andrzejkowa przy muzyce, lanie wosku, wróżby i zabawy andrzejkowe.

3 dzień: Śniadanie. Przejazd do „Słodkiego Zakątku w Węgierskiej Górce. Warsztaty, na których uczestnicy będą mieli możliwość zaprojektowania i zrobienia własnej tabliczki czekolady. Spacer z przewodnikiem. Powrót do ośrodka. Obiad. Wyjazd w drogę powrotną.

Termin: 22-23-24.11.2024     Koszt: 730,-

Cena obejmuje: transport, nocleg, wyżywienie, program wg oferty, opiekę pilota/przewodnika.

PROGRAM JEST RAMOWY MOŻE ULEC ZMIANIE.

 

 

ANDRZEJKI 2024

KORBIELÓW

OW „WATRA”  3 DNI

 

1 dzień: Zwiedzanie z przewodnikiem: Browar w Żywcu, gdzie można zobaczyć eksponaty związane z piwem i historią browaru w Żywcu. Przyjazd do OW „Watra”, zakwaterowanie w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym, telewizorem. Obiad. Spacer po okolicy. Kolacja. Biesiada.

2 dzień: Śniadanie. Zwiedzanie z przewodnikiem: Słowacja: Orawski Podzamok (bilet płatny we własnym zakresie). Namestovo – spacer po rynku. Powrót do ośrodka. Obiad. Czas wolny. Kolacja połączona z zabawą Andrzejkową przy muzyce. Wspólna zabawa, lanie wosku, wróżby i zabawy Andrzejkowe.

3 dzień: Śniadanie. Przejazd do Międzybrodzia Żywieckiego. Wjazd i zjazd kolejką na Górę Wdżar, z której można podziwiać panoramę Beskidu Żywieckiego. Czas wolny. Wyjazd w drogę powrotną.

 

Termin: 22-23-24.11.2024              Koszt: 710,-

 

 

Cena obejmuje: transport, pobyt, wyżywienie, bilety wstępu wg oferty, opiekę przewodnika / pilota.

PROGRAM JEST RAMOWY, MOŻE ULEC ZMIANIE.