Czy to zima, czy to lato,
chcesz mieć humor? 
Jedź z "AGATĄ"!
   AKTUALNOŚCI      ZAKOŃCZENIE SEZONU 2024

 

 

 

ZAKOŃCZENIE SEZONU

KORBIELÓW

OW „WATRA”  3 DNI

 

1 dzień: Zwiedzanie z przewodnikiem: Browar w Żywcu, gdzie można zobaczyć eksponaty związane z piwem i historią browaru w Żywcu. Przyjazd do OW „Watra”, zakwaterowanie w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym, telewizorem. Obiad. Spacer po okolicy. Kolacja. Biesiada.

2 dzień: Śniadanie. Zwiedzanie z przewodnikiem: Słowacja: Orawski Podzamok (bilet płatny we własnym zakresie). Namestovo – spacer po rynku. Powrót do ośrodka. Obiad. Czas wolny. Kolacja połączona z zabawą przy muzyce „Wspomnienie Lata” (zabrać stroje tematyczne). Wspólna zabawa.

3 dzień: Śniadanie. Przejazd do Międzybrodzia Żywieckiego. Wjazd i zjazd kolejką na Górę Wdżar, z której można podziwiać panoramę Beskidu Żywieckiego. Czas wolny. Wyjazd w drogę powrotną.

Termin: 09-10-11.11.2024         Koszt: 710,-

 

 

Cena obejmuje: transport, pobyt, wyżywienie, bilety wstępu wg oferty, opiekę przewodnika / pilota.

PROGRAM JEST RAMOWY, MOŻE ULEC ZMIANIE.


 

 

 

 

ZAKOŃCZENIE SEZONU

BUKOWINA TATRZAŃSKA

OW „SCALA”  3 DNI

 

1 dzień: Przyjazd do OW „Scala”. Zakwaterowanie w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym, telewizorem. Obiad. Czas wolny. Możliwość korzystania z infrastruktury ośrodka (jacuzzi, sauna fińska, parowa). Spacer po okolicy. Kolacja połączona z biesiadą przy muzyce z licznymi atrakcjami i degustacją nalewek.

2 dzień: Śniadanie. Wyjazd do Białki Tatrzańskiej – spacer, dla chętnych pobyt na basenach termalnych (bilet płatny we własnym zakresie). Obiad. Spacer z przewodnikiem po okolicy. Kolacja połączona z zabawą przy muzyce „Wspomnienie lata” (zabrać stroje tematyczne), wspólna zabawa. . Kolacja połączona z degustacją nalewek przy muzyce, wspólna zabawa.

3 dzień: Śniadanie. Zakopane: wyjazd i zjazd na Gubałówkę. Czas wolny na Krupówkach. Wyjazd w drogę powrotną do domu.

 

Terminy: 11-12-13.11.2024

                 15-16-17.11.2024                                     Koszt: 680,-

 

 

Cena obejmuje: transport, pobyt, wyżywienie, bilety wstępu wg oferty, opiekę przewodnika / pilota.

PROGRAM JEST RAMOWY, MOŻE ULEC ZMIANIE.