Czy to zima, czy to lato,
chcesz mieć humor? 
Jedź z "AGATĄ"!
   AKTUALNOŚCI      DZIEŃ KOBIET 2024

DZIEŃ KOBIET 1 DZIEŃ

WĘGIERSKA GÓRKA 

OW „AZALIA”

Przyjazd do Węgierskiej Górki do OW „Azalia”. Kawa, ciasto. Przejazd do fabryki czekolady – możliwość zaprojektowania i zrobienia własnej tabliczki czekolady. Obiad. Zabawa z DJ’em na sali z okazji Dnia Kobiet. Kolacja, grzaniec.

Termin: 09.03                                   Koszt: 230,-

DZIEŃ KOBIET 2 DNI

MIĘDZYBRODZIE BIALSKIE

OW „SILESIA

1 dzień: Przyjazd do OW „SILESIA”. Zakwaterowanie w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym. Obiad. Przejazd do Międzybrodzia Żywieckiego. Wjazd i zjazd kolejką na górę Żar, czas wolny. Kolacja połączona z zabawą przy muzyce z okazji Dnia Kobiet, wspólna zabawa.

2 dzień: Śniadanie. Spacer po Międzybrodziu Bialskim, czas wolny. Obiad. Wykwaterowanie. Spacer po zaporze nad Jeziorem Żywieckim, czas wolny. Wyjazd w drogę powrotną.

Termin: 11 – 12.03.2024                   Koszt: 350,-

 

 

 

DZIEŃ KOBIET  3 DNI

SŁOWACJA

CHATA TRINIEC - ZIAR

1 dzień: Wyjazd w godzinach porannych. Przejazd na Słowację. Zwiedzanie: Orawski Podzamok (bilet wstępu we własnym zakresie – ok. 15 EURO). Przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiadokolacja. Zabawa przy muzyce z DJ’em z okazji Dnia Kobiet (zimne płyty, ciepłe i zimne napoje, ciepłe dania), wspólna zabawa.

2 dzień: Śniadanie. Spacer z przewodnikiem po Liptowskim Mikulaszu. Dla chętnych pobyt w Tatralandii (bilet we własnym zakresie – ok. 40 euro). Powrót do ośrodka. Obiadokolacja, biesiada muzyczno – taneczna z przekąskami, napojami oraz nalewkami.

3 dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie. W drodze powrotnej zwiedzanie z przewodnikiem Namestova. Wyjazd w drogę powrotną.

Termin: 15-16-17.03                

Koszt: 700,-

 

Cena obejmuje: transport, pobyt, opiekę pilota/przewodnika, program wg oferty.

PROGRAM JEST RAMOWY, MOŻE ULEC ZMIANIE.