Czy to zima, czy to lato,
chcesz mieć humor? 
Jedź z "AGATĄ"!
   STRONA STARTOWA      WCZASY 2020      Wczasy nad morzem

 

DARŁÓWKO

OW „DIUNA”

Darłówko to nadmorska dzielnica Darłowa, posiada szeroką piaszczystą plażę, wspaniały mikroklimat, piękne widoki oraz wiele atrakcji: port, latarnia morska, deptak, Aquapark, zabytki Darłowa. Ośrodek Wypoczynkowy "DIUNA" usytuowany jest ok. 100 m od morza. Posiada pokoje 2,3,4 osobowe z łazienką, balkonem, telewizorem.

 

TERMIN

ILOŚĆ DNI

KOSZT

22.08 - 31.08

10

1490,-

01.09 – 10.09

10

1490,-

 

PROGRAM TURNUSU:

Imprezy kulturalne - ognisko z pieczeniem kiełbasy, zabawa taneczna, zakończenie turnusu. Zwiedzanie: Darłowo, Ustka, Jarosławiec.

Cena obejmuje: przejazd autokarem, pobyt, wyżywienie – 3 posiłki dziennie, opłatę klimatyczną, ognisko z pieczeniem kiełbasy, imprezy kulturalne. Turnus zaczyna się pierwszego dnia śniadaniem a kończy się ostatniego dnia kolacją. Wycieczki organizowane w czasie turnusu są dodatkowo płatne.


 

ŁEBA

OW „DIUNA”

Ośrodek Wypoczynkowy Diuna w Łebie otoczony jest pięknymi sosnami, od plaży oddziela go tylko szeroki pas gęstego, wydmowego lasu. Od centrum miasta i portu dzieli go kilkuminutowy spacer wzdłuż głównego traktu spacerowego Łeby - ulicy Nadmorskiej. Ośrodek znajduje się 200 metrów od morza. Za ośrodkiem przebiega ścieżka prowadzącą do Jeziora Sarbsko, miejsca polecanego przez wędkarzy i windsurferów.

 

TERMIN

ILOŚĆ DNI

KOSZT

22.08 – 01.09

11

1500,-

 

PROGRAM TURNUSU:

Imprezy kulturalne – ognisko z pieczeniem kiełbasy, zabawa taneczna, biesiada przy muzyce. 

Cena obejmuje: przejazd autokarem, pobyt, wyżywienie – 3 posiłki dziennie, opłatę klimatyczną, ognisko z pieczeniem kiełbasy, imprezy kulturalne. Turnus zaczyna się pierwszego dnia kolacją, a kończy się ostatniego dnia śniadaniem. Wycieczki organizowane w czasie turnusu są dodatkowo płatne.


 

KRYNICA MORSKA

OW „DELFIN”

Krynica Morska to nadmorska miejscowość między Zatoką Gdańską. OW „Delfin” położony jest w parku w otoczeniu drzew. Posiada pokoje z łazienkami. Położone są w odległości 300 metrów od centrum miasta (idąc drogą przez park) i 150 metrów.

 

TERMIN

ILOŚĆ DNI

KOSZT

23.05 – 02.06

10

1550,-

02.06 – 13.06

11

1700,-

22.08 – 01.09

10

1550,-

01.09 – 13.09

11

1550,-

PROGRAM TURNUSU:

Imprezy kulturalne – ognisko z pieczeniem kiełbasy, zabawa taneczna, biesiada przy muzyce.

 

Cena obejmuje: przejazd autokarem, pobyt, wyżywienie – 3 posiłki dziennie, opłatę klimatyczną, ognisko z pieczeniem kiełbasy, imprezy kulturalne. Turnus zaczyna się pierwszego dnia kolacją, a kończy się ostatniego dnia śniadaniem. Wycieczki organizowane w czasie turnusu są dodatkowo płatne.


 

 

DŹWIRZYNO

 OW „MAJED”

Dźwirzyno to urokliwa miejscowość położona w odległości 12 km od Kołobrzegu. Ośrodek Wypoczynkowy „Majed” znajduje się w pasie nadbrzeżnym w odległości 100  m od plaży w sosnowym lesie. Ośrodek dysponuje pokojami 2, 3 osobowymi z łazienką i telewizorem.

 

TERMIN

ILOŚĆ DNI

KOSZT

20.08 – 29.08

10

1550,-

PROGRAM TURNUSU:

Imprezy kulturalne – ognisko z pieczeniem kiełbasy,

zabawa taneczna, biesiada przy muzyce.

 

Cena obejmuje: przejazd autokarem, pobyt, wyżywienie – 3 posiłki dziennie, opłatę klimatyczną, ognisko z pieczeniem kiełbasy, imprezy kulturalne. Turnus zaczyna się pierwszego dnia śniadaniem a kończy się ostatniego dnia kolacją.


 

REWAL

OW „PIAST”

Rewal -położony nad pięknym klifem kurort jest jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc na polskim wybrzeżu. Ośrodek „PIAST” położony jest w odległości 250m od pięknej, piaszczystej plaży w spokojnej części miejscowości. Dodatkowym atutem jest bliskość tętniącej życiem promenady oraz centrum miasta. Posiada komfortowe pokoje 2,3,4 osobowe, każdy z nich wyposażony jest w łazienkę, TV, balkon.

 

TERMIN

ILOŚĆ DNI

KOSZT

16.06 – 25.06

10

1490,-

 PROGRAM TURNUSU:

Imprezy kulturalne – ognisko z pieczeniem kiełbasy,

zabawa taneczna, biesiada przy muzyce.

Cena obejmuje: przejazd autokarem, pobyt, wyżywienie – 3 posiłki dziennie, opłatę klimatyczną, ognisko z pieczeniem kiełbasy, imprezy kulturalne. Turnus zaczyna się pierwszego dnia śniadaniem a kończy się ostatniego dnia kolacją. Wycieczki organizowane w czasie turnusu są dodatkowo płatne.


 

USTKA DW „AGA”

Turnus zdrowotny

Dom Wypoczynkowy „AGA znajduje się w pobliżu żywicznego lasku sosnowego z dala od ruchliwych ulic. Jest to całoroczny obiekt, położony na ogrodzonym terenie. Dysponuje pokojami 2, 3 i 4 osobowymi z pełnym węzłem sanitarnym. Każdy z nich posiada łazienkę, telewizor, sprzęt plażowy. Oferta zawiera 20 zabiegów w trakcie trwania turnusu. Hotel oferuje również bezpłatny dowóz na plażę specjalnym busem oraz całodobową opiekę medyczną.  

TERMIN

ILOŚĆ DNI

KOSZT

06.06 - 19.06
14
1950,-

16.11 - 29.11

14

1450,-

 

PROGRAM TURNUSU:

Imprezy kulturalne –zabawa taneczna, biesiada przy muzyce. 

Cena obejmuje: przejazd autokarem, pobyt, wyżywienie – 3 posiłki dziennie, opłatę klimatyczną, imprezy kulturalne, dwadzieścia zabiegów w trakcie trwania turnusu. Turnus zaczyna się pierwszego dnia śniadaniem a kończy się ostatniego dnia kolacją.  Wycieczki organizowane w czasie turnusu są dodatkowo płatne.


 
PROGRAM JEST RAMOWY, MOŻE ULEC ZMIANIE.
Wycieczki organizowane w czasie turnusu są dodatkowo płatne, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów płatne we własnym zakresie.