Czy to zima, czy to lato,
chcesz mieć humor? 
Jedź z "AGATĄ"!
   AKTUALNOŚCI      WCZASY 2020      Wczasy nad morzem

 

                       REWAL                         

OW „ADRIA”

 

Rewal - położony nad pięknym klifem kurort jest jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc na polskim wybrzeżu. Ośrodek posiada pokoje z pełnym węzłem sanitarnym położony jest wzdłuż promenady, zaledwie 20 metrów od morza. Na terenie ośrodka znajduje się odkryty basen kąpielowy, boisko do siatkówki, krąg ogniskowy oraz plac zabaw. 

 

 

TERMIN

ILOŚĆ DNI

KOSZT

29.08 - 08.09

11

1490,-

 

 

PROGRAM TURNUSU:

imprezy kulturalne – ognisko z pieczeniem kiełbasy,

zabawa taneczna, biesiada przy muzyce.

Cena obejmuje: przejazd autokarem, pobyt, wyżywienie – 3 posiłki dziennie, opłatę klimatyczną, ognisko z pieczeniem kiełbasy, imprezy kulturalne. Turnus zaczyna się pierwszego dnia obiadokolacją a kończy ostatniego dnia śniadaniem, prowiant na drogę. 

Wycieczki organizowane w czasie turnusu są dodatkowo płatne.
DARŁÓWKO

OW „DIUNA”

Darłówko to nadmorska dzielnica Darłowa, posiada szeroką piaszczystą plażę, wspaniały mikroklimat, piękne widoki oraz wiele atrakcji: port, latarnia morska, deptak, Aquapark, zabytki Darłowa. Ośrodek Wypoczynkowy "DIUNA" usytuowany jest ok. 100 m od morza. Posiada pokoje 2,3,4 osobowe z łazienką, balkonem, telewizorem.

 

TERMIN

ILOŚĆ DNI

KOSZT

01.09 – 10.09

10

1490,-

 

PROGRAM TURNUSU:

Imprezy kulturalne - ognisko z pieczeniem kiełbasy, zabawa taneczna, zakończenie turnusu. Zwiedzanie: Darłowo, Ustka, Jarosławiec.


Cena obejmuje: przejazd autokarem, pobyt, wyżywienie – 3 posiłki dziennie, opłatę klimatyczną, ognisko z pieczeniem kiełbasy, imprezy kulturalne. Turnus zaczyna się pierwszego dnia śniadaniem a kończy się ostatniego dnia kolacją. Wycieczki organizowane w czasie turnusu są dodatkowo płatne.


 

ŁEBA

OW „DIUNA”

Ośrodek Wypoczynkowy Diuna w Łebie otoczony jest pięknymi sosnami, od plaży oddziela go tylko szeroki pas gęstego, wydmowego lasu. Od centrum miasta i portu dzieli go kilkuminutowy spacer wzdłuż głównego traktu spacerowego Łeby - ulicy Nadmorskiej. Ośrodek znajduje się 200 metrów od morza. Za ośrodkiem przebiega ścieżka prowadzącą do Jeziora Sarbsko, miejsca polecanego przez wędkarzy i windsurferów.

 

TERMIN

ILOŚĆ DNI

KOSZT

22.08 – 01.09

11

1500,-

 

PROGRAM TURNUSU:

Imprezy kulturalne – ognisko z pieczeniem kiełbasy, zabawa taneczna, biesiada przy muzyce. 

Cena obejmuje: przejazd autokarem, pobyt, wyżywienie – 3 posiłki dziennie, opłatę klimatyczną, ognisko z pieczeniem kiełbasy, imprezy kulturalne. Turnus zaczyna się pierwszego dnia kolacją, a kończy się ostatniego dnia śniadaniem. Wycieczki organizowane w czasie turnusu są dodatkowo płatne.


 

KRYNICA MORSKA

OW „DELFIN”

Krynica Morska to nadmorska miejscowość między Zatoką Gdańską. OW „Delfin” położony jest w parku w otoczeniu drzew. Posiada pokoje z łazienkami. Położone są w odległości 300 metrów od centrum miasta (idąc drogą przez park) i 150 metrów od morza.


TERMIN

ILOŚĆ DNI

KOSZT

22.08 - 01.09

10

1550,-

13.09 - 24.09

11

1550,-


PROGRAM TURNUSU:

Imprezy kulturalne – ognisko z pieczeniem kiełbasy, zabawa taneczna, biesiada przy muzyce.

 

Cena obejmuje: przejazd autokarem, pobyt, wyżywienie – 3 posiłki dziennie, opłatę klimatyczną, ognisko z pieczeniem kiełbasy, imprezy kulturalne. Turnus zaczyna się pierwszego dnia kolacją, a kończy się ostatniego dnia śniadaniem. Wycieczki organizowane w czasie turnusu są dodatkowo płatne.


 

 

  

 
PROGRAM JEST RAMOWY, MOŻE ULEC ZMIANIE.
Wycieczki organizowane w czasie turnusu są dodatkowo płatne, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów płatne we własnym zakresie.