Czy to zima, czy to lato,
chcesz mieć humor? 
Jedź z "AGATĄ"!
   AKTUALNOŚCI      WYCIECZKI 2023      WYCIECZKI 3-DNIOWE

PIENINY 3 DNI

1 dzień: Zwiedzanie z przewodnikiem: Szczawnica – park zdrojowy, spacer po mieście, rezerwat przyrody Homole, Wąwóz Homole. Przyjazd do ośrodka. Zakwaterowanie w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym. Obiadokolacja.

2 dzień: Śniadanie. Zwiedzanie z przewodnikiem: Zamek w Niedzicy, spacer po zaporze, rejs statkiem po zalewie Czorsztyńskim. Sromowce – dla chętnych spływ Dunajcem (bilet we własnym zakresie). Krościenko. Obiadokolacja.

3 dzień: Śniadanie. Zwiedzanie z przewodnikiem: Kluszkowce – wyjazd i zjazd wyciągiem krzesełkowym na Górę Wdżar. Spacer Jarem. Wyjazd w drogę powrotną.

Termin: 13-14-15.10.2023          Koszt: 530,-

Cena obejmuje: transport, pobyt, wyżywienie, bilety wstępu, opiekę przewodnika / pilota.

PROGRAM JEST RAMOWY, MOŻE ULEC ZMIANIE.

  

    

 

 

SANDOMIERZ – KAZIMIERZ – NAŁĘCZÓW 3 DNI

 

 

1 dzień: Zwiedzanie z przewodnikiem: Sandomierz - Wąwóz Królowej Jadwigi, stare miasto, renesansowy ratusz, katedra, kamienice mieszczańskie, fragmenty murów z basztami, spichlerz nad Wisłą. Przyjazd do ośrodka. Zakwaterowanie w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym. Obiadokolacja.

2 dzień: Śniadanie. Zwiedzanie z przewodnikiem: Kazimierz - starówka, studnia, baszta, mały rynek- cmentarz dawnej dzielnicy, synagoga, kościół i klasztor Franciszkański, renesansowe kamienice, wały nadwiślańskie „Góra Trzech Krzyży” - punkt widokowy na miasto i dolinę Wisły, Wąwóz Korzeniowy, kościół farny z najstarszymi organami w Polsce. Obiadokolacja.

3 dzień: Śniadanie. Zwiedzanie z przewodnikiem: Nałęczów - park Zdrojowy, zabytkowa zabudowa willowa, Muzeum St. Żeromskiego. Wąwolnica: Neogotycki kościół parafialny z Sanktuarium M.B. Kębelskiej, wzgórze zamkowe, miejsce grodu i zamku wybudowane przez Kazimierza Wielkiego. Wyjazd w drogę powrotną.

Terminy: 13-14-15.10.2023          Koszt: 550,-

Cena obejmuje: transport, pobyt, wyżywienie, bilety wstępu, usługa przewodnika /pilota.

PROGRAM JEST RAMOWY, MOŻE ULEC ZMIANIE.