Czy to zima, czy to lato,
chcesz mieć humor? 
Jedź z "AGATĄ"!
   AKTUALNOŚCI      WYCIECZKI 2022      Wycieczki jednodniowe


WĘGIERSKA GÓRKA

ŚWIĘTO CZEKOLADY – BIESIADA 1 DZIEŃ


Przyjazd do Węgierskiej Górki. Udział w Beskidzkim Festiwalu Czekolady w Hali Widowiskowej i Manufakturze, gdzie można będzie spotkać się z lokalnymi producentami czekolady, degustacje. Przejazd do OW „Azalia” - obiad, biesiada przy muzyce, wspólna zabawa, kawa, ciastko, grill, kiełbasa, sałatka, pieczywo, smalec, ogórek.

Termin: 16.10                                                  Koszt: 160,-


WĘGIERSKA GÓRKA

ŚWIĘTO CZELKOLADY 2 DNI


Dzień 1: Przyjazd do Węgierskiej Górki. Udział w Beskidzkim Festiwalu Czekolady w Hali Widowiskowej i Manufakturze, gdzie można będzie spotkać się z lokalnymi producentami czekolady, degustacje. Przejazd do OW „Azalia” - obiad, biesiada przy muzyce, wspólna zabawa, kawa, ciastko, grill, kiełbasa, sałatka, pieczywo, smalec, ogórek. 


Dzień 2: Śniadanie. Zwiedzanie Manufaktury Czekolady. Spacer z przewodnikiem po Milówce, muzeum „Stara Chałupa”. Obiad. Wyjazd w drogę powrotną do domu.


Termin: 16-17.10                                              Koszt: 290,-


Cena obejmuje: pobyt, transport, wyżywienie, bilety wstępu. 
PROGRAM JEST RAMOWY, MOŻE ULEC ZMIANIE.
ZATOR – ENERGYLANDIA 1 DZIEŃ

Całodzienny pobyt w największym Parku Rozrywki w Polsce, który przeznaczony jest dla wszystkich grup wiekowych – zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Park jest podzielony na 6 stref: Bajkolandia, Strefa familijna, Strefa ekstremalna, Water Park, Smoczy Ogród, Aqualantis.

 

Termin: 20.08.2022   
Koszt: 220,- normalny/ 170,- ulgowy

 

Cena obejmuje: transport, bilet wstępu, opiekę pilota. 

Bilety ulgowe przysługują tylko osobom do 140 cm wzrostu.OJCÓW 1 DZIEŃ

Zwiedzanie z przewodnikiem: Grota Łokietka, Brama Krakowska, zamek „Pieskowa Skała”, Muzeum Przyrodnicze w Ojcowie, film 3D.

Termin: 22.09                                                                        Koszt: 120,-

CZECHY: MORAWSKI KRAS 1 DZIEŃ

Zwiedzanie z przewodnikiem: Skalni Młyn. Wejście do Jaskini Katerinska – zwiedzanie. Przejazd ciuchcią do Jaskini Punkevy – zwiedzanie. Przejście do kolejki. Wjazd na Macochę – zwiedzanie przepaści, czas wolny.


Termin: 25.09                                                                         Koszt: 220,-

 


 

RUDY RACIBORSKIE 1 DZIEŃ

„Powrót do przeszłości”

Zwiedzanie z przewodnikiem: Zespół Pałacowo – Klasztorny. Opactwo Cystersów. Rudy – przejazd kolejką wąskotorową do Stanicy, gdzie przypomnimy sobie czasy jak nie było kolei. Przesiadamy się na wozy konne, powrót do Rud. Ognisko z pieczeniem kiełbasy, herbata, biesiada.

 

Termin: 23.08                                                    Koszt: 120,-

OLZA - BIESIADA

Przyjazd do ośrodka „Olza” w Olzie. Poczęstunek (kawa, kołacz). Czas wolny, możliwość spaceru. Na terenie ośrodka znajduje się kąpielisko z plażą. Obiad, biesiada przy muzyce, wspólna zabawa. Pieczenie kiełbasy, krupniok.

 

Termin: 20.09                                                                     Koszt: 120,-

 

 

 

KANAŁ GLIWICKI – REJS STATKIEM

OLSZOWA – PARK MINIATUR

Rejs statkiem po kanale Gliwickim. Zwiedzanie parku miniatur sakralnych w Olszowej. Na terenie parku znajdują się różne atrakcje, z których można będzie skorzystać m.in. kręgle, chińczyk, bilard, krzywe lustra, ścianka pin-art. Biesiada przy muzyce, wspólna zabawa, pieczenie kiełbasy, kawa, ciasto

 

Termin: 29.09                                                                        Koszt: 140,-


CHOCHOŁOWSKIE TERMY 1 DZIEŃ

Całodzienny pobyt na basenach termalnych zewnętrznych i wewnętrznych z licznymi atrakcjami wodnymi, basenami z jacuzzi, jacuzzi solankowym, zjeżdżalniami. Koszt z biletem wstępu.

Terminy: 08.10, 19.10, 05.11, 15.11, 26.11                       Koszt: 170,-


 

WIELICZKA 1 DZIEŃ

Zwiedzanie z przewodnikiem Kopalni Soli w Wieliczce, Kaplica św. Kingi, podziemne jeziorko, multimedialna komora „LILL GÓRNA”, Muzeum Żup Krakowskich a w nim: Kierat koronny, Róg bogactwa kopaczy, kolejka konna.

Terminy: 01.09, 24.09                            Koszt: 170,- / ulgowy 160,-

WROCŁAW 1 DZIEŃ

Zwiedzanie z przewodnikiem: Stare Miasto, Panorama Racławicka, ZOO Afrykarium.

Termin: 01.10                                             Koszt: 170,- / ulgowy 160,-

 

PSZCZYNA 1 DZIEŃ

Zwiedzanie: Zamek Książąt Pszczyńskich, park, rynek. Skansen Wsi Pszczyńskiej. Zagroda Żubrów. Goczałkowice Zdrój: spacer po uzdrowisku. Ogrody „Kapias”, możliwość zakupu krzewów ozdobnych.

Termin: 17.09                                                         Koszt: 95,-

CZECHY: DOLNI MORAVA 

„Spacer w chmurach”

Zwiedzanie z przewodnikiem: SKY BRIDGE – most wiszący na wysokości około 700m nad Doliną Młyńskiego Potoku, „SKY WALK”, czyli spacer w chmurach, to wieża o wysokości 55 metrów która dzięki swojemu położeniu gwarantuje doskonałe widoki na cały Masyw Śnieżnika z malowniczą doliną rzeki Morawy. Na górę Slamnik wyjeżdżamy i zjeżdżamy wyciągiem.

Terminy: 17.09, 08.10                                              Koszt: 320,-

 

 

 

CZECHY: LOŠTICE – OŁOMUNIEC

Zwiedzanie z przewodnikiem: Loštice + Fabryka ołomunieckich serków (muzeum + pokaz). Svaty Kopecek – sanktuarium na Jasnej Górce. Ołomuniec – spacer po starówce.

Termin: 18.09                                                          Koszt: 140,-

 

CZECHY: ŹRÓDŁA ODRY – STRAMBERK

Zwiedzanie z przewodnikiem: leśny spacer do źródła Odry. Przejazd do Stramberku. Zwiedzanie: ogród botaniczny, wejście i zejście na Białą Górę – wieża widokowa. Czas wolny. Wyjazd w drogę powrotną.

 

Termin: 09.10                                                           Koszt: 120,-

 

CZECHY: PAŁACE GÓRNYCH MORAW

Zwiedzanie z przewodnikiem: Kravaře – zwiedzanie pałacu, w którym znajduje się laboratorium najsłynniejszego polskiego alchemika Sędziwoja. Opawa – zwiedzanie: konkatedra krzyżacka, spacer po centrum, wieża Hláska – wjazd windą na wieżę, z której możemy zobaczyć panoramę całej Opawy, teatr śląski, czas wolny. Hradec nad Moravici – zwiedzanie: Biały Pałac, kościół św. Piotra i Pawła. Raduń – pałac, owczarnia (z zewnątrz). Wyjazd w drogę powrotną do domu.

 

Termin: 01.10                                                        Koszt: 150,-

KRAKÓW 1 DZIEŃ

Zwiedzanie z przewodnikiem: Wawel. Komnaty, Dzwon Zygmunta, Grobowce, Starówka, Sukiennice, Kościół Mariacki. Spacer po mieście.

Termin: 20.08                                   Koszt: 170,- / ulgowy 160,-

 

 WISŁA – CIUCHCIA 1 DZIEŃ

Około 3-godzinny przejazd ciuchcią, zwiedzanie: Wisła centrum, Dolina, Głębiec, Dolina Łabajów – skocznia, Przełęcz Kubalonka, Przełęcz Szarcula, zamek prezydenta RP (z zewnątrz), Dolina Czarnego – zapora, Dolina Malinki – skocznia Adama Małysza. Czas wolny.

Termin: 16.09                                                     Koszt: 95,-

 

 

 

MOSZNA - GÓRA ŚW. ANNY 1 DZIEŃ

Zamek w Mosznej – jeden z najpiękniejszych zamków w Polsce, który ma 99 wież i 365 komnat, otoczony jest parkiem, gdzie w maju kwitną rododendrony i azalie. Zwiedzanie Sanktuarium św. Anny

 

Termin: 21.09                              Koszt: 110,- / ulgowy 100,-