Czy to zima, czy to lato,
chcesz mieć humor? 
Jedź z "AGATĄ"!
   STRONA STARTOWA      DZIEŃ KOBIET 2020


DZIEŃ KOBIET 2 DNI

PIENINY – MIZERNA

OW „WOLSKI”

Program turnusu: 

1 dzień: Zwiedzanie: Dębno – zabytkowy kościółek, Szczawnica – park zdrojowy, spacer po mieście. Przyjazd do ośrodka. Zakwaterowanie w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym. Obiadokolacja. Kolacja połączona z zabawą przy muzyce z okazji Dnia Kobiet.

 

2 dzień: Śniadanie. Zwiedzanie: Kluszkowce – wjazd/zjazd wyciągiem krzesełkowym na górę Wdżar, spacer jarem. Przyjazd do ośrodka. Obiad. Powrót do domu.

Termin: 07.03 – 08.03, 11.03 - 12.03       

Koszt: 280,-


 

 

DZIEŃ KOBIET 2 DNI

GÓRY OPAWSKIE - POKRZYWNA

OW „CHROBRY”

 Program turnusu: 

1 dzień: Zwiedzanie: Prudnik – miejsce internowania Prymasa Wyszyńskiego. Przyjazd do ośrodka. Zakwaterowanie w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym, telewizorem. Obiad. Spacer po okolicy, możliwość skorzystania z krytego basenu. Kolacja połączona z zabawą przy muzyce z okazji Dnia Kobiet.

2 dzień: Śniadanie. Zwiedzanie i korzystanie z atrakcji parku „Rosenau”; Straszna sztolnia złota, potwór z Rosenau, Świat do góry nogami, jaskinia Wilka i Niedźwiedzia, kino emocji Cinema 7D, przejażdżka ciuchcią po parku, spacer. Obiad. Powrót do domu.

 

Termin: 14.03 – 15.03          

Koszt: 280,-ZAKOPANE 2 DNI

1 dzień: Zwiedzanie: Krupówki – spacer, Sanktuarium na Krzeptówkach. Przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym (możliwość skorzystania z basenu w ośrodku). Obiadokolacja. Biesiada przy muzyce z okazji Dnia Kobiet, wspólna zabawa.


2 dzień: Śniadanie. Wyjazd na baseny termalne do Chochołowa (całodzienny pobyt na basenach). Wyjazd w drogę powrotną do domu.

 

Termin: 10-11.03.2020                                      Koszt: 300,-


Cena obejmuje: pobyt, transport, wyżywienie, bilety wstępu.
PROGRAM JEST RAMOWY, MOŻE ULEC ZMIANIE