Biuro Turystyczne AGATA
Czy to zima czy to lato - chcesz mieć humor jedź z ,,AGATĄ"
   STRONA STARTOWA      WCZASY 2019      Morze

MRZEŻYNO

                        OW „BOGDANKA”

 

 

Mrzeżyno jedna z najbardziej malowniczych miejscowości pomorza zachodniego, położona 18 km od Kołobrzegu u ujścia rzeki Regi. Ośrodek „Bogdanka” jest usytuowany w sosnowym lesie niedaleko, bo zaledwie 150 metrów, do szerokiej piaszczystej plaży.

 

TERMINY TURNUSÓW PRZEJAZD DZIENNY:

 

TERMIN

ILOŚĆ DNI

KOSZT

25.08 – 03.09

9

1300,-

 

PROGRAM TURNUSU:

imprezy kulturalne – ognisko z pieczeniem kiełbasy,

zabawa taneczna, biesiada przy muzyce.

 

Cena obejmuje:  przejazd autokarem, pobyt, wyżywienie – 3 posiłki dziennie, opłatę klimatyczną, ognisko z pieczeniem kiełbasy, imprezy kulturalne. Turnus zaczyna się pierwszego dnia obiadokolacją  a kończy się ostatniego dnia śniadaniem, prowiant na drogę. Wycieczki organizowane w czasie turnusu są dodatkowo płatne.

 

 
  

   

 
REWAL  OW „PIAST”


Rewal - położony nad pięknym klifem kurort jest jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc na polskim wybrzeżu. Ośrodek „PIAST” położony jest w odległości 250m od pięknej, piaszczystej plaży w spokojnej części miejscowości. Dodatkowym atutem jest bliskość tętniącej życiem promenady oraz centrum miasta. Posiada komfortowe pokoje 2,3,4 osobowe, każdy z nich wyposażony jest w łazienkę, TV, balkon.

 

   TERMINY TURNUSÓW:

TERMIN

ILOŚĆ DNI

KOSZT

29.08 - 07.09

10

1400,-

 

 

PROGRAM TURNUSU:

imprezy kulturalne – ognisko z pieczeniem kiełbasy,

zabawa taneczna, biesiada przy muzyce.

 

Cena obejmuje:  przejazd autokarem, pobyt, wyżywienie – 3 posiłki dziennie, opłatę klimatyczną, ognisko z pieczeniem kiełbasy, imprezy kulturalne. Turnus zaczyna się pierwszego dnia śniadaniem a kończy się ostatniego dnia kolacją. Wycieczki organizowane w czasie turnusu są dodatkowo płatne.